piątek, 2 grudnia 2011

15. Nowy telefon"I siedzieć na fejsie jak robię kupę." 

Btw skromnie zwrócę uwagę, że mi wiek dziś inkrementował i czuję się tak bardzo stara.

8 komentarzy:

 1. Śmiej się śmiej z siedzenia na fejsie jak się robi kupę, ale dostaje człowiek taki telefon z dostępem do internetu, a potem zdaje sobie sprawę, że już w ogóle nie może się oderwać od tego! A cholera jedna wie po co to O.o

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra ma wyraz twarzy na końcu. ;)
  Ja tam mam zwykły telefon, nie żadnego smartphona i dobrze mi z tym. Smartphony, szczególnie IPhone'y jakoś mi się z Hipsterami kojarzą, sam nie wiem czemu dlatego trzymam się od nich z daleka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry smartfon nie jest zly, idiotoodporny GPS ocalil mi dupe przy samodzielnym poruszaniu sie w Katowicach.

  OdpowiedzUsuń
 4. oj tam, oj tam
  Ja ostatnio mojego smartfona wykorzystuję jako czytnik ebooków i jest mi z tym zajebiście dobrze. Nie tylko gdy robię kupę ale też w autobusie a że codziennie spędzam tam prawie 2h to za cholerę nie wrócił bym już do telefonu.
  I tak przy okazji - wszystkiego najPierogowniejszego z okazji inkrementacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem zagubiony w nowych technologiach telefonii komórkowej, nie rozróżniam smartfonów od ifonów, a termin android nie wiem dalej czy odnosi się do jakiejś aplikacji w telefonie, czy jest to jakiś nowy rodzaj komóry z dotykowym ekranem. Dla mnie telefon ma dzwonić i tyle.
  Wszystkiego najlepszego serdecznie życzy Aleksander Hmer!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzieki wielkie za zyczenia z okazji mojego wieku utylizacyjnego! Aleksandrze, powiem jeszcze tylko, ze kiedy wrzucisz wiecej prac na swojego bloga to Cie podlinkuje. Lubie Cie czytac. ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. Słabszą wenę coś masz, wcześniej jakoś lepsze te prace były, teraz takie "se", ale liczę na powrót formy ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zainspirowana rozmową o broni masowego rażenia jakim jest kij z kupą narysowałam przed chwilą kolejny komiks, który wrzucę jutro. Myślę, że kolejna ankieta mogłaby być o najlepszym pasku do tej pory, coby ogarnąć nastroje. ; )

  OdpowiedzUsuń