wtorek, 22 maja 2012

47. Filozofia


A Epikur twierdził, że człowiek czerpie szczęście z powodu harmonijnego ruchu atomów w ciele. Mam nadzieję, że to odchamianie na polibudzie się szybko skończy. |:<

16 komentarzy:

 1. Arystoteles w Zoologii pisał coś, że kobieta to równoważna z potworem. Chociaż faktycznie mizoginem stulecia jest Tomek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewne rzeczy są wiedzą elementarną i w życiu są nieustannie wykorzystywane przez ludzi znających je bardzo dobrze :D warto wiedzieć wszystkiego po trochu niekoniecznie żyjąc według tego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej, aczkolwiek nic nie poradzę, że podczas czytania artykułów pełnych lania wody mam syndrom 'DAJCIE JAKIEŚ WZORY'. ; )

   Usuń
  2. "Rozważmy kobietę o kształcie kuli poruszającą się ruchem harmonicznym..."

   Poza tym harmonijny ruch atomów w ciele może dawać sporo szczęścia >;)

   Usuń
 3. Jak czegoś nie można policzyć to nie jest to nauka! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnego dnia wiatr wiał z południa, z prędkością 34km/h. Wilgotność względna powietrza w Mysłowicach wynosiła 97%, temperatura 12 stopni. Oblicz, jaki procent poczętych tego dnia w Sosnowcu dzieci to dziewczynki, jeżeli panowała tam temperatura 10 stopni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brzmi to jak zadanie z fizyki O_O

   Usuń
  2. Już widzę takie zadanie na maturze;D

   Usuń
 5. Z Tomkiem sprawa jest na tyle niejasna, że nie wiadomo ile z tych tekstów wpisał, żeby się Matce Kościołowi przypodobać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Filozofia nie jest zła, jeżeli ma się dobrego wykładowce. Gorzej, jeżeli dobry wykładowca okazuje się potem strasznie wrednym mężczyzną, który sprawdza egzaminy na podstawie rzutu kartek. Te na stole zdały, te pod stołem nie :f.

  OdpowiedzUsuń
 7. Natomiast jeden pisarz twierdził, że jego żona nie może zajść w ciąże, bo pod łóżkiem podłoga jest z desek z trumny... Ale nie wziął pod uwagę tego, że jest już przed 50 rokiem życia i może już nie da rady...
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak sobie teraz przeglądam i nagle mnie naszło pytanie... Czy to tylko tutaj tak wyszło, czy może ujawniasz się i przyznajesz, że masz mono-brew? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam monobrwi, bo ją sobie wygryzam.

   Usuń
  2. A weź spróbuj tego nie robić i pokaż się po miesiącu ludziom :D

   Usuń
 9. A Pitagoras uważał, że nie można oddawać moczu, zwracając się ku słońcu :P

  OdpowiedzUsuń
 10. a co wy smoluchy, chłopi byście twierdzili w wieku XIII, jakimi sądami o świecie empirycznym byście się poszczycili?

  OdpowiedzUsuń