piątek, 29 listopada 2013

94. Overly manly man + konkursiwo

Dzisiaj słówko o Kucu (http://kucfilolog.blogspot.com/). Od czasu do czasu komentował moje komiksy i tak się poznaliśmy. Nie jest to typ osoby, z którym przeważnie się przyjaźnię, ale wszystkie jego kucowe mroczne dziwactwa traktuję jako uroczy folklor i tak się ta znajomość kręci.

Ktoś z przymrużeniem oka określił go kiedyś jako overly manly man - i to był strzał w dziesiątkę. Postanowiłam w związku z tym przedstawić wam bardziej jego sylwetkę na memach, co przyda się nam potem:Taki to jest Kucyk - a że Kreta już pewnie doskonale znacie, przejdę do sedna, czyli pierwszego pierogowego konkursiwa. ; )

Koszulka.tv oferuje nam dwa vouchery po 50 zł na produkty z tego sklepu, co przekłada się w praktyce na jedną bądź dwie koszulinki. Zastanawiałam się długo, o co mogę was poprosić i zdecydowałam się na temat:

KUC VS KRET

Forma dowolna, treść niech będzie dowolnie oscylować wokół tego tematu. Ja po prostu totalnie chcę zobaczyć na co was stać. : D Jeden voucher daję za najfajniejszy pomysł, drugi za najfajniejsze wykonanie. Wszystkie prace, które wpadną mi w oko zamierzam też tutaj opublikować i zapewnić autorom wieczną chwałę. Jednym zdaniem, UNLEASH YOUR MOTHERFUCKING CREATIVITY.

Daję wam czas do 10 grudnia, coby zwycięzcy na gwiazdkę nagrody mieli.

EDIT: bo nie wpadłam na to, żeby podać maila : D revvriverse@gmail.com

***

I jak już wrzucam te jedną notkę na miesiąc, to pochwalę się cudownymi darami losu, które mi wpadły w łapy. Pracownia Wiewiór zrobiła mi pierogi z oczkami, coś cudownego.19 komentarzy:

 1. Forma dowolna czyli wszelka proza będzie mile widziana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Możecie nawet te sylwetki z pasztetu ulepić, nie chcę wam niczego narzucać, jeśli chodzi o formę.

   Usuń
 2. a będzie publikacja "THE BEST OF.." ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Pokażę nie tylko zwycięzców, ale i wyróżnione prace.

   Usuń
 3. Mam kilka pomysłów. Dopuszczasz więcej niż jedną pracę per osobę? (i tak pewnie skończy się na jednej, albo żadnej :P )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, twórzcie ile wam zdrowie pozwala!

   Usuń
 4. Ej, te pierogi były gotowane? Wyglądają na twarde.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz mój talerzyk w truskaweczki, oddawaj! :C

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie mój, tylko pani Wiewiór. ; )

   Usuń
 6. jeśli chodzi o pierwszy mem, mojej mamie tak się stało ;_; -,-

  OdpowiedzUsuń
 7. Kuc vs Kret?
  To brzmi jak wyzwanie... :]

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko fajnie, tylko jedna uwaga: "UNLEASH YOUR MOTHERFUCKER CREATIVITY" powinno być "MOTHERFUCKING". Ot, przymiotnik (imiesłów przymiotnikowy?) a nie rzeczownik. W każdym razie coś przymiotnikopodobnego, nie znam się na nazwach :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny powód, dla którego Apoc (z Po prostu kopytko) będzie się mógł śmiać z mojego angielskiego. : D Dzięki.

   Usuń
  2. Revv, pierożku Ty mój z azbestu, nie bój nic. Apoc by dostał padaczki słuchając jak rozmawiałem z Francuzkami po angielsku. Opowiedziałem im m.in. całą bitwę pod Grunwaldem, od przyczyn po skutki. Piękną angielszczyzną...
   ...w czasie przyszłym.
   Inna rzecz w jakim ja byłem stanie.

   Usuń
  3. Pozdrowienia z filologii angielskiej :D

   Usuń
 9. Drugi obrazek mnie totalnie rozwalił 8D Opublikowałbym to na Twarzoksiążce, ale konta nie mam, więc będę się tym radował w samotności...

  OdpowiedzUsuń
 10. Odklejanie tynku wałkiem... to ja. Za każdym razem, jak chwytam się przyrządów do malowania, odrywam tynk! xD" jestem overly manly woman? xD

  OdpowiedzUsuń